Elazığ Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzun MÜSİAD ile buluştu
27 Mart 2023
Uzun; “Milletin talebini ve isteğini galiba kimse görmemiş”
3 Nisan 2023

Milletvekili Hasan Uzun Ziyaretlerini Sürdürüyor

İş İnsanı ve Eğitimci Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzun, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Baskilliler Derneği, Palulular Derneği, Kadem yönetim kurulu üyeleri ve başkanları ile bir araya geldi.14 Mayıs Seçimleri ile ilgili istişarelerin yapıldığı ziyarette,2023 seçimlerinin önemine değinildi.
Baskilliler Derneğini ziyaret eden Uzun, ilçe hakkındaki projeleri ve önerileri görüştükten sonra dernek başkanı Aygün Çam yeni yazdığı kitabını AK Parti Milletvekili A. Adayı Hasan Uzun’a takdim etti.
Ardından Palu Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Uzun, Palu dernek başkanı Fadıl Ülger ile görüştükten sonra ziyaretine Kadın Demokrasi derneğine (KADEM) geçerek devam ettirdi.
Uzun ,’kadının sosyo-ekonomik, siyasal, kültürel anlamda güçlenmesinin arzu ederken bu yönde çalışmalar yürüten Kadem Ailesine şehrimiz için kadınlarımız için yapılan çalışmaları tebrik edip başarılarının devamını dileyerek’ ayrıldı.
Uzun , ziyaretler esnasında Dernek Başkanlarının gösterdiği misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederken, STK başkanları ise milletvekilliği yolunda başarılar diledi.

Comments are closed.