MÜSİAD’dan ASKON’a Ziyaret (30 Kasım 2017)
30 Kasım 2017
İŞGEM 3. Yönlendirme Kurulu Toplantısı Yapıldı (21.12.2017)
21 Aralık 2017

Hasan Uzun’dan Tunceli’ye ziyaret (11 Ara 2017)

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Elazığ Şubesi Geleneksel Dost Meclisi Toplantısını Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel’in ev sahipliğinde Tunceli de gerçekleştirdi.

Ziyarete Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı Hasan Uzun, ve MÜSİAD Üyeleri katıldı.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel ile ilk olarak makamında bir araya gelen MÜSİAD heyeti, daha sonra Tunceli’li İş adamları ve yatırımcıları ile karşılıklı görüşmelerde bulunuldu.

Ziyarettin açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun; Ziyaret amaçlarının çevre komşu iller ile ticari faaliyetlere katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel ise komşu iller ile yapılan ziyaretlerin önemli olduğunu vurguladı. Sonel bu tür organizasyonlar ile dostluklara, ilişkilere, iller arası ticarete olumlu katkı sağladığını belirtti.

Sonel; “Tunceli de hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum inşallah güzel günler hep birlikte göreceğiz. İnsan isterse çok güzel hizmetler yapar ve bu makamlar gelip geçicidir bunu belirtmek istiyorum halkımızın içerisine girdiğimde bana gelip samimi kucaklaşma sevgilerini göstermeleri inanın dünyadaki en güzel mutluluk.” dedi.

Tunceli ye Yatırım yapmaya davet eden Vali Sonel, gerekli desteğin verileceğinin garantisini vereceğini ve Tunceli için çok güzel projelerinin olduğunu bunun için de ellerinden gelen her türlü çaba ve gayret ile Tunceli’yi daha iyi yerlere getireceklerini ifade etti.

Comments are closed.