AK PARTİDEN ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI UZUN YOLA Çıktı ! (17.03.2023 Hakimiyet Gazetesi)
17 Mart 2023
Aday Adayı Hasan Uzun’un İlçe Temasları (22.03.2023 Kanal23)
23 Mart 2023

Hasan Uzun: “Elazığ İçin Elimden Ne Gerekiyorsa Yapacağım” (19.03.2023 – Günışığı Gazetesi)

14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Hasan Uzun, gazetemizi ziyaret ederek; açıklamalarda bulundu. Ziyarette Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni M. Nafiz Koca ile sohbet eden Hasan Uzun; “14 Mayısta yapılacak olan seçimler de Elazığ Milletvekilliği seçimini kazanırsam koltuğu Elazığ’a getirmek istiyorum ve Elazığ’ın bu koltuğu yönetmesini istiyorum” dedi.

Geçtiğimiz gün basın toplantısında AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adaylığını duyuran Hasan Uzun, Günışığı ve Yeni Ufuk Gazetesi Genel Yayın Yönetmenimiz M.Nafiz Koca’yı ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

MİLLETVEKİLLİĞİ KOLTUĞUNA ULAŞMAK İÇİN, EPEY BİR YARIŞ VAR

Elazığ’ın tanınmış eğitimcilerinden ve aynı zamanda iş insanı olan Hasan Uzun, seçime ve aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu.  Kamuoyundan gelen talepler doğrultusunda Milletvekili Aday Adayı olduğunu ifade eden Uzun; “Hepimizin bildiği gibi şuanda seçim arifesindeyiz, ve bu seçimde Milletvekilliği koltuğuna ulaşmak için, epey bir yarış var, AK Partiye oldukça da bir yoğun müracaatlar devam ediyor, bende AK Parti Milletvekili aday adayı olarak, müracaatımı yaptım” dedi.

“GELECEĞE YÖNELİK ÇALIŞMALAR KONUSUNDA ÇOKÇA BİRİKİMİM VAR”

Hasan Uzun, AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adaylığını duyurmasının en büyük sebebinin geleceğe yönelik çalışmalar konusunda oldukça birikiminin olduğunu aktararak; “Bu süreçte neden Milletvekili adayı oldum,  sorusuna şunu söyleyebilirim, Biz ömrümüzü okumakla, çalışmakla öğrenciler yetiştirmekle, STK’da insanlara yarar sağlamakla geçtiği için, bir çok şeyi başkalarından farklı görüyoruz. Bu sürecin çok zor bir süreç olduğunu da 2018’den itibaren fark eden bir insanım. Daha önceki çalışmalarımız da devlete ya da sosyal ortamlarda geleceğe yönelik çalışmaların, nasıl yapılacağına ve nasıl çözüleceği konusunda çokça birikimim oldu. Bu seçime talip olmadan önce istişarelerimi yaptıktan sonra bu işe karar verdim” dedi.

“ELAZIĞ İÇİN ELİMDEN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM”

Hasan Uzun, AK Parti Elazığ Milletvekilliği seçimini kazanırsa Elazığ’ı bölgenin yıldızı yapacağını ve Türkiye’nin mevcut konumunu yukarı seviyeye çıkaracağını söyleyerek; “İnşallah rabbim nasip ederse ülkemiz ve milletimiz için özelliklede Elazığ’ı bölgenin yıldızı yapmak, ve birkaç yıl sonrada Türkiye’nin mevcut olan itibarını daha yukarıya  çıkarmak için, elimden geleni yapacağım. Ben şunu da diyebilirim ki koltuğu Elazığ’a getirmek istiyorum, yani Elazığ’ın bu koltuğu yönetmesini istiyorum, çünkü problemleri çözme işi zor bir iş değildir, eğer işinizde samimiyseniz, gerçekten çözülmeyecek hiçbir şey yoktur inancındayım, bundan dolayı yola devam edeceğiz” dedi.

Bizde Günışığı ve Yeni Ufuk Gazetesi olarak AK Parti Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzun’a ziyareti için teşekkür eder, seçim çalışmalarında kolaylıklar dileriz.

Comments are closed.