Aday Adayı Hasan Uzun’un İlçe Temasları (22.03.2023 Kanal23)
23 Mart 2023
Milletvekili Hasan Uzun Ziyaretlerini Sürdürüyor
31 Mart 2023

Elazığ Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzun MÜSİAD ile buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzun,28 dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden Milletvekili aday adayı Hasan Uzun Ak Partinin 14 Mayıs’ ta gerçekleşecek olan seçimlerinde aday olduğunu söyledi.

Hasan Uzun STK’larla İstişarede

28.Dönem Milletvekili seçimleri öncesinde çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili aday adayı Hasan Uzun’a MÜSİAD Elazığ Şube başkanlığında hoşgörü ile karşılandı.


2015-2019 yılları arasında MÜSİAD Elazığ Şube Başkanlığı yapan Hasan UZUN, MÜSİAD Şube Başkanı Tekin Gürkan ile bir araya gelerek istişarede bulundu. AK Parti Milletvekilliği aday adaylık sürecini birlikte değerlendirerek fikir alışverişinde bulundular. Uzun,’ MÜSİAD adalet temelinde farklı zenginlikler üreten bir sivil toplum kuruluşudur. Bu kuruluş bana çok şey katmıştır. Buradan kazandığım tecrübelerimle birlikte milletvekili olma yolunda devam ederek, öncelikle şehrime ve Türkiye’ye hizmet ederek büyük bir çaba göstereceğim diye’ konuştu.
AK Parti Milletvekili aday adayı Hasan Uzun, MÜSİAD başkanına ve üyelerine teşekkür ederek taleplerini dinledi.

Comments are closed.