Hasan Uzun: Elazığ’ın imar planını düzenliyoruz! (31 Ekim 2015)
31 Ekim 2015
Elazığ’da Yatırımcılara Destek İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı (25 Ekim 2016)
25 Ekim 2016

Elazığ Belediyesinden, Personele Dil Eğitim Desteği (22 Ekim 2016)

Elazığ Belediyesi, özel bir dil eğitim kurumuyla imzaladığı protokol çerçevesinde personel ve ailelerine yüzde 50 oranında indirimli dil eğitimi sağlayacak.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, özel bir dil kurumunun temsilcisi Hasan Uzun ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol çerçevesinde belediye personeli ve ailesine yüzde 50 oranında indirimli dil eğitimi verileceği belirtildi. İmzalanan protokolle belediye personeli ve çocuklarına yönelik önemli avantajlar sağladığını ifade eden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “30 Mart 2014 tarihinden sonra Elazığ’da hizmet kalitesini artırmayı ve vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması noktasında kendimize hedef belirledik. Belediyemiz personelinin daha iyi hizmet sunma noktasında donanımlı olması ve bir kısım eğitimlerden faydalanması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle hizmet içi eğitimlere büyük önem veriyoruz, her personelimiz 5- 6 farklı hizmet içi eğitim programlarına tabii tutuldu. Kurum olarak bu eğitimlerimize ek olarak personelimizin alanında uzman kişi ve kurumlarca verilecek eğitimlerden faydalanmalarına da önem veriyoruz. Bu doğrultuda pek çok kurum ve kuruluşla protokoller imzaladık. Yabancı dil öğrenimi de çok önemsediğimiz bir alandır. Çünkü her alanda dünyayla eşdeğer bir hizmeti Elazığ’a sunmak istiyoruz” diye konuştu.

Elazığ Belediyesi olarak ilk günden itibaren çalışmalarında en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde hayata geçirme ilkesiyle hareket ettiklerini de anımsatan Başkan Yanılmaz, imzalanan protokolle de personelin ve ailesinin en kaliteli eğitimi, en ekonomik şekilde alacağını kaydetti.

Comments are closed.