Hasan Uzun: Elazığ’ın imar planını düzenliyoruz! (31 Ekim 2015)
31 Ekim 2015

Başkan Uzun’dan Gündeme İlişkin Açıklamalar (28.08.2015)

Başkan Uzun Açıklamasında,Türkiye Toplumu’nun Türk, Kürt, Müslüman, Muhafazakar, Modernist Kısaca Tüm Dinsel, Dilsel, Etnik Ve Coğrafi Kimlikleriyle Bir Bütün Olarak Davranma Iradesini Ortaya Koyacağına Ve Bu Oyunları Bozacağına Inandığını Belirtti.“Bu Inançla Her Türlü Terör Ve Şiddeti Nefretle Kınıyorum Dedi.

Ülkemize, Toplumumuza Ve Demokratik Bütünlüğümüze Karşı Yürütülen Bu Terör Ve Şiddet Pratiğinde Bu Ülkenin Insanlarını Kullanarak Yok Olmalarına Sebebiyet Veren Tüm Terör Ve Şiddet Yapılarını Lanetliyorum. Ülkemizin Birlik Ve Beraberliğini Bozmaya Hiç Kimsenin Gücü Yetmeyecek. Bu Acıların Dinmesi Ve Bir An Önce Son Bulmasını Ve Ülkemizin Bir An Önce Huzura Kavuşmasını Istiyoruz. Öncelikle Bu Saldırı Nezdinde Bütün Provokatör Hain Saldırıları Lanetliyorum” Ifadelerini Kullandı.

Türkiye’nin Siyasi Belirsizlikler Ve Yaşanan Terör Olayları Yüzünden Ekonomik Anlamda Kayıplarının Olduğuna Dikkat Çeken Başkan Uzun, “İş Dünyası Olarak 7 Haziran Seçimlerinden Bugüne Ülkede Istikrarın Sağlanamadığına Şahit Olduk. Hükümet Kurma Çalışmalarında Yaşanan Başarısızlıklar Da Siyasi Istikrarsızlığın Bir Göstergesi Olarak Ticari Hayata Yansımıştır. İş Dünyası Ve Esnaflar Olarak Türkiye’nin Biran Önce Erken Seçime Gitmesini,Ülkemizin Büyümesi, Ekonomisinin Gelişmesi, Aşımızın Işimizin Artması Da Hepimizin Temennisi ” Diye Konuştu.

Comments are closed.