Başkan Uzun: Erken Seçim Kararını Olumlu Karşılıyoruz (19.04.2018)
19 Nisan 2018
UZUN : Sanayi Sitelerinin Geniş Alanlara Taşınması (29 Nis 2018)
29 Nisan 2018

Başkan Uzun’dan 23 Nisan Mesajı (23.04.2018)

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ Başkanı Hasan Uzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda şunları söyledi:

Başkan Uzun“Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gururla kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ulusal bağımsızlığa kavuştuğumuz 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı bu önemli gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulusunun kendi azmiyle başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır.

Bu bayram, Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin bir göstergesidir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın tarihlerini ve kültürlerini en iyi şekilde bildiklerine, Türk Milleti ve Türkiye için her zaman en iyisini yapacaklarına inancımız tamdır.

Yarınlarımızın umutları olan çocuklarımızın eğitimli ve iyi yetişmiş bireyler olarak hayatlarına devam etmeleri hepimizin ortak sorumluluğudur. 23 Nisan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran bir bayramdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yaşamları süresince vatan ve millet sevgisiyle dolu bir hayat sürmelerini diliyorum. Bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar, Türk Ulusunun geleceği olan çocuklarımıza mutlu ve umut dolu yarınlar dilerim.”

Comments are closed.