MÜSİAD Başkanı UZUN’dan İstiklal Marşı’mızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı
9 Şubat 2023
Hasan Uzun: “Elazığ İçin Elimden Ne Gerekiyorsa Yapacağım” (19.03.2023 – Günışığı Gazetesi)
19 Mart 2023

AK PARTİDEN ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI UZUN YOLA Çıktı ! (17.03.2023 Hakimiyet Gazetesi)

AK PARTİDEN ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HASAN UZUN ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

Eğitimci-İş insanı Hasan Uzun Ak Parti Elazığ Milletvekili aday adaylığı başvurusunu bugün saat 14:00’da Ak Parti Elazığ İl Başkanlığına yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekili seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Milletvekili aday adayı olan Hasan Uzun, sevenlerinin yoğun katılımı ile birlikte AK Parti İl binasına başvurusunu yaptı. Elazığ’ın tanınmış eğitimcilerinden ve aynı zamanda iş insanı olan Hasan Uzun; ‘’Türkiye Yüzyılı Vizyonu ile yarın değil, hemen şimdi diyerek başvurumun milletimiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ diye ifade etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Uzun, Elazığ’a ve Türkiye’ye daha iyi hizmet edebilmek amacıyla AK Parti’den aday adayı olduğunu söyleyerek’’ Hizmet etmek bilinci birbirimizin eksiklikleri üzerinden ötekileştirici olmakla değil, uzlaşımcı, şeffaf, liyakate dayalı, sağduyulu ve halkına fayda sağlayan siyaset sorumluluğu ile çalışmak ve üretmek ile gerçekleşir ‘’ dedi.

AK Parti Genel Merkezi içerisinde AK Parti İlçe Başkanlığı’nın, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlığını ziyaret edip görüş alışverişinde bulunarak AK Parti İl binasından ayrıldı.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Aday Adayı olan Hasan UZUN’a başarılar diledi.

Comments are closed.